9. května 531, 252 10 Mníšek pod Brdy

Vnitřní dřevěné okenice

Vnitřní dřevěné okenice

Vnitřní dřevěné okenice jsou moderním interiérovým stínícím prvkem, který se vyznačuje dlouhou životností a jednoduchým ovládáním. Těžiště použití dřevěných okenic v interiéru však nespočívá jen v jejich stínící funkci, ale v přítomnosti pocitově teplého dřevěného masivu před studenou plochou okenní tabule. Změna atmosféry interiéru je ohromující, stejně jako působivá hra světla při průchodu lamelami okenice. Tyto vlastnosti tvoří z vnitřních dřevěných okenic nevšední stínící prvek, určený i pro nejnáročnější klienty.

Zastínění pomocí vnitřních dřevěných okenic vytváří pocit útulnosti a soukromí a přitom nebrání pohybu vzduchu do místnosti. Úhel naklápění lamel je regulovatelný a dovoluje kontrolovat míru průchodu světla do interiéru.

Vlastnosti dřevěných okenic

Vnitřní dřevěné okenice jsou vhodné také jako designově nevtíravý a přirozený oddělovací prvek. Mohou najít uplatnění i jako dvířka do vestavné nebo šatní skříně. Styl vnitřních dřevěných okenic je jednoduchý a lze s ním designově doplnit moderní i tradiční interiér. Dřevěné okenice mohou být otevírací, skládací nebo posuvné.

Materiálem pro výrobu luxusnějších typů dřevěných okenic je masiv z různých druhů dřeva; jednotlivé druhy se liší především barevným odstínem a kresbou letokruhů. Levnější druhy okenic se vyrábí z lisovaných dřevěných odštěpků. Povrchová úprava se provádí bezbarvým lakem, odolným proti vlhkosti a UV záření.

Reguluje úroveň osvětlení interiéru
Chrání před povětrnostními vlivy
Zvyšuje úroveň zabezpečení
Tepelně
a zvukově izoluje
Noblesní výrobek z přírodního materiálu

Vnitřní dřevěné okenice - fotogalerie

Chcete vyzkoušet dřevěné rolety?

Zanechte nám svou poptávku a získejte zdarma nezávaznou nabídku na elegantní dřevěné rolety.

Poptávka ZDARMA

Vnitřní dřevěné žaluzie

Vnitřní dřevěné žaluzie sdílí vlastnosti s klasickými vnitřními žaluziemi, s výrazným rozdílem v použití dřeva.

Více info

Bambusové žaluzie

Jedním z nejnovějších trendů v oblasti "přírodního interiérového stínění" jsou bambusové žaluzie.

Více info

Vnitřní dřevěné okenice

Moderní interiérový stínící prvek, který se vyznačuje dlouhou životností a snadným ovládáním.

Více info
chevron-down